بنر بنر بنر بنر بنر بنر بنر بنر بنر

اوقات شرعیتصاویر

005.jpg

حاضرین در سایت

ما 46 مهمان آنلاین داریم

آمار سایت

بازدید امروز:20
بازدید ماه:2304
بازدید سال:31812
بازدید کل:47934

نهاد رهبری در دانشگاه ها


بنر بنر بنر بنر


  • زمان ثبت نام دوره ی مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه ای مهر ماه سال 1393 دانشگاه جامع علمی کاربردی اعلام شد.


  • به گزارش روابط عمومی مرکز علمی کاربردی گنبد کاووس 1 پذیرش دوره های مهندسی فناوری معماری و مهندسی فناوری اطلاعات(تجارت الکترونیک)و کارشناسی حرفه ای ناپیوسته حسابداری صنعتی و معماری طراحی داخلی از روز یکشنبه 19 مرداد ماه آغاز میشود.

     

    پذیرش در این دوره ها بر اساس معدل کل فوق دیپلم (حداقل 12) و با توجه به الویت های مرتبط بودن رشته ی تحصیلی کاردانی با رشته ی انتخابی و بومی و غیر بومی،سهیم شاغل و آزاد انجام میشود و طبق ضوابط به پذیرفته شدگان این دوره معافیت تحصیلی تعلق می گیرد.متقاضیان میتوانند به صورت حضوری با مراجعه به مرکز علمی کاربردی گنبد کاووس 1 به نشانی گنبد،بلوار شادی و یا به صورت اینترنتی از طریق پایگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش عالی کشور به نشانی www.sanjesh.org نسبت به ثبت نام اقدام نمایند

  • علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانند با شماره های زیر تماس حاصل فرمایند.

 

(017) 33347813 - 33346133

 

 

انتشار مقاله مدرسان مركز آموزش علمي –كاربردي گنبد كاووس 1

  

مقاله آقايان فاضل بذرافشان، احمد جوانبخت و رضا آقامحمدي باعنوان «چارچوب طراحي داشبورد عملكرد براساس BSC در مراكز آموزشي» در نشریهApplied mathematics in Engineering management and Technology بانمايه ISC  پذيرش و چاپ گرديد.

شایان ذکر است آقاي فاضل بذرافشان، مديرگروه و مدرس این مرکز آموزشی، آقای احمد جوانبخت مدرس مرکز آموزشی و آقای رضا آقامحمدي دانش آموخته  رشته IT مركز آموزش علمي-كاربردي گنبد كاووس 1 می باشند.

به رسم ادب و احترام  مراسم اختتاميه با صوت ملکوتی قرآن و سرود ملی آغاز و در ابتدا متنی زیبا توسط یکی از دانشجویان در رابطه با اعیاد خجسته شعبانیه قرائت و تا بررسی و اعلام نتایج ...  

   

ادامه مطلب...

مقارن با سوم شعبان ميلاد با سعادت امام حسين (ع) وروز پاسدار ، مسابقه طراحي با موضوع (المان ورودي شهر گنبد) با همكاري انجمن علمي معماري وعمران ،روز 11 خرداد در مركز علمي –كاربردي گنبد كاووس 1 برگزار گرديد.   

 

  

ادامه مطلب...

برتری تیم فوتسال مرکز علمی کاربردی گنبد 1

 

به مناسبت هفته هلال احمر و صلیب سرخ و تقارن زیبای آن با ولادت با سعادت امام علی (ع) و روز پدر مسابقه فوتسالی در محل سالن نقی پناهی شهرستان گنبد کاووس  بین تیم های فوتسال جمعیت جوانان هلال احمر این شهرستان و تیم فوتسال کانون دانشجویی هلال احمر این مرکز  برگزار گردید . و در پایان تیم فوتسال کانون دانشجویی مرکز آموزش عالی علمی-کاربردی گنبد کاووس 1 موفق به کسب مقام اول این مسابقات گردید . که  از سوی جمعیت هلال احمر برگزار کننده این مسابقات جوایزی به اعضاء این تیم اعطا گردید .